Konkurs

Kochani! Bardzo dziękujemy Wam za wspaniałe prace i ogromne zaangażowanie rodziców i przyjaciół w glosowanie w konkursie. 

Konkurs został zakończony, a teraz nadszedł czas na weryfikację głosów oraz głosowanie Jury. 

Kolejne kroki: 

9 kwietnia ogłosimy na stronie listę rankingową prac, która powstała na podstawie głosów zdobytych w głosowaniu internautów oraz przeliczeniu ich zgodnie z regulaminem. 

Od 9 – 24 kwietnia odbędzie się głosowanie Jury, które wybierze najlepsze prace spośród 25 prac z największą liczbą punktów. 

Wyniki ogłosimy na stronie 28 kwietnia o godzinie 15:00 

Do 15 maja prześlemy zwycięzcom wspaniałe nagrody!

 

Wskazówki do przygotowania kącików Wam zostawiamy, ponieważ mogą one być również wspaniałym źródłem pomysłów na plastyczne zabawy w domu i inspiracją do rozwijania kącików jak tylko wrócimy do szkoły.:) 

Podpowiedź nr 1:

Zbierajcie nakrętki! Możecie je oddać na przeróżne wspaniałe cele charytatywne.
A te w najciekawszych kolorach – wykorzystajcie jako kolorowe hasło przewodnie do Waszego kącika!

Podpowiedź nr 2: 

Kolory pojemników na odpady wszyscy znamy, ale czy wiemy co do nich wrzucać? Stwórzcie sami dużą ściągawkę dowolną, wybraną przez siebie techniką, a Wasz kącik nabierze jeszcze więcej EKO-kolorów.

Podpowiedź nr 3: 

Czy wiecie, że z 35 butelek PET może powstać bluza polarowa? Pewnie tak! A co jeszcze wiecie? 🙂 Wasz eko-kącik to najlepsze miejsce na podzielenie się swoją wiedzą z całą szkołą! 🙂

Podpowiedź nr 4: 

Wasze szkoły na pewno są bardzo duże. Oznaczcie drogę do kącika strzałkami tak, by wszyscy znaleźli drogę do eko-postawy! 🙂 

Podpowiedź nr 5: 

Czy wiecie, że nie tylko z butelek możecie zrobić wspaniałe nowe elementy do swojego kącika? Mogą to być rolki po papierze toaletowym, zamalowane kartki, puszki aluminiowe, albo cokolwiek co przyjdzie Wam do głowy!:)

 

 

REGULAMIN