Dzieci z grupy Wiewiórki wykonały zadanie listopadowe – wspólnie z nauczycielem stworzyły krótki wierszyk o ekologii. Nie było to wcale takie łatwe, ale wierszyk dzieci nauczyły się bardzo szybko.