Dzisiaj z okazji „Dnia Recyklingu” korzystając ze scenariusza z zeszytu koordynatora zostały zorganizowane dla dwóch grup przedszkolnych zabawy ze śmieciami w roli głównej. 4- i 5- latki segregowały śmieci,